Kategorie
Lifestyle

Wesele z ciekawymi pomysłami

Dla większości osób dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w całym życiu. Nikogo nie powinno dziwić, że drobiazgowo planują każdy szczegół – począwszy od miejsca w którym odbędzie się przyjęcie, poprzez menu i dekorację sali, na scenografii i muzyce kończąc. Każdy pragnąłby, aby zaproszeni goście wyśmienicie się bawili, a impreza na bardzo długo po jej zakończeniu pozostawała w ich pamięci. Niżej zaproponuję kilka ciekawych inspiracji na atrakcje, które można przygotować dla swoich gości, a które jednocześnie sprawią, że nasze przyjęcie weselne będzie tematem do wspomnień jeszcze przez wiele następnych tygodni.

Fotolustro

Fotolustro to dość nowa ale wyjątkowa atrakcja, która nie tylko dostarcza sporo dobrej zabawy, ale jednocześnie sprawia, że Twoi goście weselni wyjdą z imprezy z pamiątką w postaci humorystycznych zdjęć. Urządzenie to, to nic innego jak gigantyczny ekran dotykowy, który działa jak lustro. Jego dotknięcie sprawia, że wykonywane jest zdjęcie – podobnie kiedy wykonujemy selfie smartfonem.

Niektóre Fotolustra posiadają różne dodatkowe możliwości, takie jak dodawanie do zdjęć napisów, obróbka wykonanych zdjęć, nakładanie filtrów i inne podobne. Dodatkowo zdecydowana większość tych maszyn posiada opcję podłączenia drukarki, co sprawia że wykonane zdjęcia drukowane są od razu. Wystarczy zapozwać, kliknąć i po krótkiej chwili cieszyć się doskonałą pamiątką. Osoby oferujące Fotolustra na wesela najczęściej zapewniają dodatkowe akcesoria w postaci różnego rodzaju zabawnych masek czy innych rekwizytów.

Świecące napisy

Gigantyczne świecące litery układające się na przykład w słowo LOVE będą doskonałą scenografią do zdjęć oraz filmów i sprawdzą się także jako element dekoracyjny sali. Z własnej praktyki mogę powiedzieć, że goście bardzo chętnie wykonują zdjęcia przy tego typu napisach.

Maszyna do ciężkiego dymu

Czy marzyło Ci się, aby Twój pierwszy taniec wyglądał jakbyście szybowali w chmurach? Mam dobrą informacje – to jest jak najbardziej możliwe do zrealizowania. Wystarczy skorzystać z propozycji osób zajmujących się wynajmowaniem maszyn służących do wytwarzania ciężkiego dymu.

Odpowiedniej jakości wytwornica dymu przykryje całą salę gęstą warstwą chmur, które sprawią, że Wasz pierwszy taniec będzie miał niebywały klimat. Dodatkowa korzyść jest taka, że dym skutecznie zakamufluje wszystkie drobne pomyłki w trakcie wykonywania choreografii tanecznej. Oczywiście wytwornica dymu sprawdzi się nie tylko przy okazji pierwszego tańca, ale też w wielu innych momentach przyjęcia – wszystko uzależnione jest od Waszej wyobraźni.

Zainteresowany? Zobacz Ciężki dym.

Wytwornice baniek mydlanych lub setki balonów

Magiczną, a wręcz bajkową atmosferę można uzyskać korzystając z maszyny do wytwarzania baniek mydlanych. Taka atrakcja z pewnością dostarczy wiele rozrywki najmłodszym gościom, a dla starszych będzie świetną okazją do wykonania niepowtarzalnych zdjęć czy filmów.

Podobnie zachwycający rezultat można uzyskać wykorzystując ogromny karton, po otwarciu którego z wnętrza wylatują dziesiątki, albo nawet setki różnokolorowych balonów.

Obie powyższe atrakcje idealnie komponują się z maszyną do wytwarzania ciężkiego dymu.

Przed podjęciem decyzji o wynajmie warto spytać o zdanie kierownika sali na której urządzamy przyjęcie – może się zdarzyć, że z różnych względów nie pozwoli na na uruchomieni któregoś z urządzeń.

Kiedy zdecydujemy się na zamówienie kilku opcji jednocześnie korzystnie jest wybrać firmę, która posiada w swoim katalogu wszystkie interesujące nas atrakcje. W ten sposób możemy liczyć na bardziej atrakcyjne warunki umowy i bardziej przystępną cenę.

Wszystkie powyższe propozycje zostały opisane w kontekście przyjęcia weselnego, ale idealnie sprawdzą się też przy pozostałych okazjach, jak chociażby osiemnastki, chrzciny czy imprezy integracyjne. Goście na sto procent będą zachwyceni. Trzeba jednak mieć na uwadze, że przeróżne atrakcje są jedynie dodatkiem, bo nie mogą zastąpić pozytywnego nastawiania i dobrego humoru.